Smaller Default Larger

Ciekawi Ludzie

romuald-wesolowski-jaworska-ikona-muzykiNa facebookowym profilu córki Romualda Wesołowskiego, Agnieszki Murawskiej możemy przeczytać informację o stanie zdrowia naszej jaworskiej ikony muzyki. "Mój Tato Romuald Wesołowski każdego dnia dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Dzięki systematycznej rehabilitacji jest w stanie ścisnąć moją dłoń lewą ręką, co jeszcze niedawno było niemożliwe. Zaczyna też poruszać nadgarstkiem oraz...

Powiatowe Targi Edukacyjne

targi jaworPowiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze zaprasza do wzięcia udziału w XIV Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbędą się 1 kwietnia 2016 r. w godz. 9.00 - 13.00 w AULI Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, przy ul. Wrocławskiej 30 a (dojazd do AULI od ul. Dworcowej).

 

Adresaci: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych III, rodzice, nauczyciele placówek oświatowych, zainteresowani.

Cel:prezentacje dorobku szkół ponadgimnazjalnych powiatu jaworskiego oraz szkół wyższych, możliwość zapoznania się z ofertą szkół wyższych i ponadgimnazjalnych, wymiana doświadczeń, nawiązanie współpracy z nauczycielami, szkołami i wystawcami.

PATRONAT HONOROWY: Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Starosta Jaworski

W tym dniu planowane są DNI OTWARTE w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu jaworskiego.

Serdecznie zapraszamy!

PLAKAT pore