Smaller Default Larger

Ciekawi Ludzie

romuald-wesolowski-jaworska-ikona-muzykiNa facebookowym profilu córki Romualda Wesołowskiego, Agnieszki Murawskiej możemy przeczytać informację o stanie zdrowia naszej jaworskiej ikony muzyki. "Mój Tato Romuald Wesołowski każdego dnia dzielnie walczy o powrót do zdrowia. Dzięki systematycznej rehabilitacji jest w stanie ścisnąć moją dłoń lewą ręką, co jeszcze niedawno było niemożliwe. Zaczyna też poruszać nadgarstkiem oraz...

Jubileusz "dwójki"

witek10 czerwca w Teatrze Miejskim świętowano jubileusz 70.lecia Gimnazjum nr 2 w Jaworze. W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości, w tym m.in. poseł na Sejm RP Elżbieta Witek, władze gminy i powiatu, dyrektorzy szkół powiatowych, grono pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie gimnazjum, jak również emerytowani nauczyciele placówki oraz dyrektorzy instytucji z terenu Jawora.

 

 

W gali jubileuszowej nie zabrakło przemówień, podziękowań i życzeń dla "jubilata" oraz programu artystycznego przygotowanego na tę okoliczność przez młodzież szkolną wraz z kadrą nauczycielską.

 

Obecny podczas uroczystości Starosta Jaworski Stanisław Laskowski złożył na ręce dyrektora szkoły - Lesława Chrzanowskiego serdeczne gratulacje oraz podziękowanie za edukację i rozwój młodego pokolenia, za kształtowanie wizerunku szkoły bogatej w wartości, za pasję oraz pedagogiczny profesjonalizm.