Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/grafit/domains/jaworskaszuflada.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://tozjawor.pl/images/plakat_andrzejki_toz.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/grafit/domains/jaworskaszuflada.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://jaworskaszuflada.pl/images/plakat_andrzejki_toz.jpg) [function.copy]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/grafit/domains/jaworskaszuflada.pl/public_html/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 674

I Jaworski Charytatywny Bal Andrzejkowy na Rzecz Zwierząt

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zgodnie z przyjętą w listopadzie 2014r. Strategią Powiatu Jaworskiego, Zarząd Powiatu w Jaworze podjął działania, których efektem będzie realizacja zapisów Strategii. W związku z powyższym - 25 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu ds. Wdrażania...
Dzisiaj, tj. 26 marca ok. godz. 9.15 odbyły się pozorowane ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze, w których uczestniczyli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej razem z Ochotniczą Strażą Pożarną w Jaworze. Ćwiczenia miały na celu wskazania słabych i mocnych stron w czasie akcji...
Najpierw palił marihuanę, a później wsiadł za kierownicę swojego samochodu. Tuż przed północą został zatrzymany przez bolkowskich policjantów w pobliżu centrum miasta. Dodatkowo w trakcie przeszukania mundurowi zabezpieczyli w pojeździe narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie i utracił...
Z oficjalnych źródeł wiemy że po dokonaniu selekcji aplikacji zgodnie z Zarządzeniem Nr 185/09 Burmistrza Miasta Jawora z dnia 18 września 2009 r. w sprawie „Regulaminu naboru kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Jaworze, oraz kierowników gminnych jednostek...
Dzisiaj tj. 24 marca 2015 r. odbędzie się drugi etap naboru na wolne stanowisko urzędnicze Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaworze. Lista kandydatów spełniających wymagania formalne na to stanowisko została opublikowana wczoraj.   Burmistrz Bera informuje, że w wyniku wstępnej selekcji...
23 marca 2015 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się inauguracja wręczenia nagród z I Powiatowego Konkursu pod nazwą „Żołnierzu Wyklęty, pamiętam o Tobie i piszę do Ciebie list”.
20 marca 2015 roku przedstawiciele jaworskiej społeczności spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze, gdzie rozpoczęła się debata „KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI- JAK ROZWINĄĆ NASZE SKRZYDŁA?”. Spotkanie to zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia „NARODOWY COACHING – JAK...
Wczoraj w nocy na drodze pomiędzy Jaworem a Piotrowicami doszło do wypadku drogowego, w którym ciężko ranny został pieszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 33-letni mężczyzna, który poruszał się jezdnią został potrącony przez osobowego VW. W wyniku tego zdarzenia odniósł on liczne obrażenia ciała i w...
Jaworska Szuflada otrzymała od czytelnika ciekawą fotografię, którą państwu prezentujemy. Fotka została wykonana na trasie Słup - Jawor. Najprawdopodobniej zakochany amant w taki właśnie sposób wyraża swoją miłość do wybranej księżniczki.    
Na Jaworskich ulicach w ostatnich dniach zauważyliśmy wzmożone działania Prawa i Sprawiedliwości. Aneta Trela i Karolina Brożyna aktywnie włączyły się w kampanię prezydencką. Ubrane w komitetowe koszulki Andrzeja Dudy, przemierzały Jawor wzdłuż i wszerz celem zebrania jak największej ilości podpisów...
Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, podejrzanemu o włamanie do jednej z piwnic w budynku wielorodzinnym. Jego łupem padły felgi aluminiowe oraz sprzęt komputerowy. Dwa dni po przestępstwie został namierzony i zatrzymany przez jaworskich policjantów. Część z utraconego mienia...
Szybkie i skuteczne współdziałanie jaworskich i legnickich policjantów doprowadziło do zatrzymania złodziei samochodu oraz odzyskania utraconego Audi. Dwaj mężczyźni wpadli kilkadziesiąt minut po kradzieży w jednej z podlegnickich wiosek. Jak ustalili funkcjonariusze, aby ukraść pojazd sprawcy...
Dwaj uczniowie jednego z gimnazjów w powiecie jaworskim podejrzani są o popełnienie 16 różnego rodzaju czynów karalnych. Jak ustalili jaworscy policjanci nieletni sprawcy mają na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniem. Ponadto jeden z nich miał dopuścić się  szeregu rozbojów, a także usiłowania...
15 marca w teatrze Jaworskiego Ośrodka Kultury rozbrzmiały dźwięki muzyki granej charytatywnie na rzecz 7-letniego Oskara chorego na nowotwór. Prawie 200 osobowa publiczność wysłuchała najpierw międzynarodowej muzyki w wykonaniu zespołu ARPODE (armeńsko-polsko-niemiecki).   Brzmienie...
Dzisiaj tj. 16.03.2015 r. około godziny 15.00 przy ulicy Wieniawskiego w Jaworze zapalił się komin. Najprawdopodobniejszą przyczyną pożaru była sadza zalegająca w kominie. Kto administruje budynkiem i nie dopełnił obowiązku czyszczenia kominów tego nie wiemy. Jak donieśli nam naoczni świadkowie,...
Kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 5 lat grozić może mężczyźnie, który podrabiał i wprowadzał do obrotu handlowego fałszywe banknoty. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie 10 podrobionych banknotów o nominale 100 zł i drukarkę. Okazało się, że mężczyzna fałszywymi pieniędzmi płacił w...
Wczoraj tj. 12 marca 2015 r. w Jaworskim Ratuszu odbyło się spotkanie w sprawie możliwości współpracy Gminy Jawor i Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach działań kulturalnych, a także ochrony jaworskich zabytków. W spotkaniu udział wziął członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz...
11 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaworze, po raz pierwszy w tym roku, spotkali się członkowie Powiatowego Zespołu ds. Ochrony Zabytków i Dziedzictwa Narodowego. W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Jaworski, Stanisław Laskowski, Przewodniczący Zespołu - Arkadiusz Bujak, Daniel Malinowski...
Wczoraj tj. 11 marca 2015 r Burmistrz Emilian Bera wspólnie z załogą Platformy Obywatelskiej jeździli Bronkobusem po terenie Powiatu Jaworskiego. Czytelnikom nasunęło się pytanie, czy burmistrz wykonywał te czynności w godzinach pracy?   Udaliśmy się do Urzędu Miejskiego w Jaworze, aby zbadać...
  Mieszkańcy Osiedla Słowiańskiego spisali się na medal - informuje Krzysztof Kowalczyk. Aktywnie włączają się do udziału w akcji polegającej na wykonywaniu drobnych prac malarskich i porządkowych w miejscu przyszłego Klubu Osiedlowego na "Słowiańskim".       W środę i czwartek...
Ciepła informacja z mojego ulubionego profilu facebookowego. "Tajne/poufne - tym kryptonimem można określić spotkanie mieszkańców Jawora z autobusem prezydenta. Mimo iż, tylko ścisłe kierownictwo jaworskiego PO znało dokładną datę i godzinę wizyty, mieszkańcy Jawora tłumnie przybyli w ustronne...
Sportowe emocje i rozmowy o dalszej współpracy partnerskiej miast zdominowały przebieg wizyty burmistrza Emiliana Bery w Niepołomicach.   W sobotę burmistrz Jawora na zaproszenie burmistrza Niepołomic Romana Ptaka miał okazję obejrzeć przebudowany niedawno obiekt stadionu miejskiego. W...
06.03.2015 piątek -  Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa  
3 marca br. w siedzibie Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze odbyło się szkolenie obronne w zakresie ,,Przygotowania podmiotów leczniczych na potrzeby obronne państwa we współpracy z administracją samorządową w powiecie jaworskim”.     Organizatorami szkolenia było...
Jaworscy policjanci poszukują właścicieli elektronarzędzi, które mogą pochodzić z przestępstw. Wśród nich są między innymi młoty udarowe, piły tarczowe, wkrętarki akumulatorowe czy wiertarki. Wszystkie osoby, które w wyniku włamania lub kradzieży utraciły takie przedmioty proszone są o kontakt z...
Jaworska Szuflada włącza się do zbierania podpisów dla kandydata na urząd prezydenta Pawła Kukiza. Jeśli chcesz pomóc człowiekowi który, bez żadnego poparcia politycznego zdecydował się na kandydaturę o najwyższy urząd w państwie przyjdź do redakcji przy ulicy Piłsudskiego 5 i złóż podpis.   ...
02 marca 2014 roku podczas konferencji prasowej dotyczącej przedstawienia kandydatury na urząd prezydenta Andrzeja Dudy, Pani Poseł Elżbieta Witek poruszyła temat dotyczący bezpośrednio naszej Gminy. Pani Poseł przypomniała o apelu władz naszego miasta. Apel dotyczył zmiany w ustawie o gruntach...
3 marca br. w Starostwie Powiatowym w Jaworze podpisana została umowa na remont ulicy Sienkiewicza w Bolkowie. Stosowny dokument podpisali, ze strony Wykonawcy - Stanisław Wrona, Prezes Świdnickiego Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów sp. z o. o., natomiast ze strony Zleceniodawcy umowę parafowali...
Agnieszka Rynkiewicz będzie nowym zastępcą burmistrza Miasta Jawora. Na to stanowisko desygnował ją burmistrz Emilian Bera. - W związku z tym, że moja dotychczasowa zastępczyni pani Maria Piwko złożyła pismo, w którym zrzekła się funkcji zastępcy burmistrza i poprosiła o odwołanie jej z tego...
32–letnia kobieta będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się swoim kilkunastomiesięcznym synem.  Badanie przeprowadzone przez interweniujących w tej sprawie policjantów z jaworskiej komendy, wykazało ponad 3,1 promila alkoholu w jej organizmie. Chłopiec trafił pod opiekę babci, natomiast sprawą...

Reklamy google

Komentarze