kww dla mieszkancow jawora

reklama szuflada derma

Reklamy google

Pogoda

KINO HELIOS ZAPRASZA - TYDZIEŃ REPERTUAROWY: 14.02.2014 DO 20.02.2014

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS  LEGNICA

WAŻNY OD 14.02.2014 do 20.02.2014

 

MARATON WALENTYNKOWY. NOC NIE TYLKO ROMANTYCZNA!

Tym razem przygotowaliśmy zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie romantycznie i zabawnie ale nie zabraknie też mocnych, dramatycznych i sensacyjnych przeżyć. Zagramy dwa filmy „Dla niej” ale żeby było sprawiedliwie będą też dwa „Dla niego”.

 

Zaczniemy premierowym filmem Ona, a potem American Hustle, Czas na miłość i na koniec Jack Ryan: Teoria Chaosu. Ten maraton będziecie romantycznie wspominać jeszcze długo po zakończeniu …

Start: 22:00 14.02.2014

Meta: 07:00 15.02.2014

Cennik biletów na maraton:

Bilet normalny – 33 zł

Bilet ulgowy – 30 zł

Bilet specjalny- 28 zł (w zamian za bilet z jednego z poprzednich Maratonów)

 

 

PREMIERY:

 

FACET (NIE)POTRZEBNY OD ZARAZ

  1. Komedia, Czas trwania: 87 min., Od lat: 15,

Produkcja: Polska

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z "byłych" nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą "siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

Godz. – 11:00**, 13:00, 15:00, 18:00, 20:00, 22:00*

*Seans nie odbędzie się w dniu 14.02.2014

** Seans nie odbędzie się w dniu 17.02.2014

 

MIŁOŚĆ BEZ KOŃCA

Dramat / Romans , Czas trwania: 103 min., Od lat: 15,

Produkcja: USA

Film Miłość bez końca opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się ALEX PETTYFER i GABRIELLA WILDE. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich wspólnej przyszłości.

Godz. – 15:00, 19:30, 21:45

 

ZIMOWA OPOWIEŚĆ

Dramat / Fantasy , Czas trwania: 117 min., Od lat: 12,

Produkcja: USA

"Zimowa opowieść" opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem.

Godz. – 11:30, 16:30, 19:00, 21:30

 

 

POZOSTAŁE TYTUŁY

 

LEGO przygoda – dubbing (3D)

  1. Komedia/Animacja, Czas trwania: 100 min., Od lat: b.o,

Produkcja: Australia/USA

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Godz. – 13:30, 15:45

 

LEGO przygoda – dubbing

  1. Komedia/Animacja, Czas trwania: 100 min., Od lat: b.o, Produkcja: Australia/USA

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Godz. – 09:00, 10:00*, 11:15, 18:30

 

*Seans odbędzie się w dniu 17.02.2014

 

JACK  STRONG

Dramat / Biograficzny, Czas trwania: 127 min., Od lat: 15

Produkcja: Polska

"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

Godz. – 9:00*, 10:00, 14:00, 17:00, 19:45, 22:30

*Seans odbędzie się w dniu 14.02.2014

 

 

 

ROBOCOP

Science-Fiction / Akcja, Czas trwania: 118 min., Od lat: 12

Produkcja: USA

Rok 2028. Międzynarodowa korporacja OmniCorp wiedzie prym w dziedzinie robotyki. Jej produkty wygrywają wojny na całym świecie. Teraz OmniCorp chce opanować także rynek, jakim jest zwalczanie przestępczości w miastach. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż i ojciec, a jednocześnie uczciwy glina, zostaje ciężko ranny, nadarza się doskonała okazja, by OmniCorp wcieliła w życie swój kolejny eksperyment...

Godz. – 13:30, 20:45

 

 

 

ZŁODZIEJKA KSIĄŻEK

Dramat / Wojenny, Czas trwania: 132 min., Od lat: 15

"Złodziejka książek" to ekranizacja bestsellera, który opowiada historię niezwykłej dziewczynki o imieniu Liesel. Akcja rozgrywa się w Niemczech w przededniu i w trakcie II wojny światowej, a główna bohaterka mieszka wraz z przybranymi rodzicami w fikcyjnym mieście Molching. Siła słów i wyobraźni staje się dla Liesel ucieczką od rzeczywistości i źródłem radości. Jej niezwykły hart ducha, siła i determinacja są imponujące. To wzruszająca opowieść o sile charakteru i umiejętności dostrzegania w życiu tego, co najpiękniejsze.

Godz. – 10:45

 

 

 

2D PIŁKARZYKI ROZRABIAJĄ -  DUBBING

Animacja / Przygodowy, Czas trwania: 106 min., Od lat: b.o., Produkcja: Argentyna/Hiszpania

Przygotuj się na wspaniałą przygodę z najfajniejszą drużyną przyjaciół na świecie. Nikt nie rodzi się mistrzem, ale każdy (z małą pomocą) może nim zostać! Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Kosmosem, pomocną dłoń podadzą mu… piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał… dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!

To nie jest bajka o piłce nożnej i szukaniu w niej miejsca na cud. To przede wszystkim historia o przyjaźni i pokonywaniu trudności, przed jakimi stajemy w życiu. O tym, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo.

Godz. – 09:15*

* Seans nie odbędzie się w dniu 14.02.2014

 

POD MOCNYM ANIOŁEM

Dramat, Czas trwania: 95 min., Od lat: 15, Produkcja: Polska

Godz. – 16:00

 

 

 

WKRĘCENI

Komedia / Czas trwania: 107 min., Od lat: 15, Produkcja: Polska

Godz.- 12:45, 17:15

 

 

CENNIK:

Cennik biletów 2D:

Bilet normalny – (pon. – czw.) 21 zł, (pt. – nd., święta) 23 zł

Bilet ulgowy – (pon. – czw.) 18 zł, (pt. – nd., święta) 20 zł

Junior/Senior – (pon. – czw.) 18 zł, (pt – nd., święta) 20 zł

Promocje cenowe 2D:

Tani wtorek Normalny – 18 zł

Tani wtorek Ulgowy – 15 zł

Tani wtorek Junior/Senior – 15 zł

Seanse do godziny 13.30 – (pon. - pt.) – 15 zł (nie obowiązuje na seanse 3D oraz w Tanie wtorki)

Promocje cenowe 3D:

Tani wtorek Normalny – 21 zł

Tani wtorek Ulgowy – 18 zł

Tani wtorek Junior/Senior – 18 zł

Cennik biletów 3D:

Bilet normalny – (pon. – czw.) 24 zł, (pt. – nd., święta) 26 zł

Bilet ulgowy – (pon. – czw.) 21 zł, (pt. – nd., święta) 23 zł

Junior/Senior – (pon. – czw.) 21 zł, (pt – nd., święta) 23 zł

Do wszystkich biletów na filmy 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3 zł. Jest to dopłata związana z użytkowaniem okularów 3D, niezbędnych do właściwego odbioru projekcji trójwymiarowych. Okulary zostaną Państwu udostępnione do jednorazowego użytku. Prosimy o ich zwrot obsłudze kina po seansie.

Kino Helios w Legnicy-Galeria Piastów

ul. Najświętszej Marii Panny 9

rezerwacja tel. 76/ 862 02 00

Rezerwacja on-line : www.helios.pl

Znajdź nas także na Facebook`u: www.facebook.com/

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Olympic

Wydarzenia

karta-duzej-rodziny-w-jaworzeDom Handlowy Stoisko Obuwnicze Elżbieta Wojtków w Jaworze ul. Grunwaldzka 6 jako pierwszy w Jaworze i powiecie jaworskim i jako jeden z dwudziestu pierwszych w województwie dolnośląskim stał się partnerem rządowego Programu Karta Dużej Rodziny. (adsbygoogle = window.adsbygoogle ||...

Jubiler Bona

biznes energrtyka ochrona praca

Publicystyka | Komunikaty

policyjna-akcja-znicz-2014W dniach od 31 października do 3 listopada br. jaworscy policjanci prowadzić będą wzmożone działania w ramach akcji "Znicz 2014", ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym groby swoich bliskich w związku z Dniem Wszystkich Świętych. Wiele zależy jednak od nas samych. Zanim...

Region

rozboj-z-siekiera-w-zlotoryiProkuratura Rejonowa w Złotoryi skierowała akt oskarżenia przeciwko dwóm młodym mieszkańcom tego miasta o napad rabunkowy na sąsiadkę jednego z nich, której w czasie przestępstwa grożono siekierą przykładając ostrze do szyi. Obaj mężczyźni przebywają w areszcie. Oskarżeni to Adrian K. (18 lat) i...

Ciekawi ludzie

w-tym-roku-dwa-marcinyHonorowy dla śp. Mieczysława Bieniusiewicza - piłkarza, trenera, legendy jaworskiej piłki nożnej oraz Krystiana Krzeszowiaka - tenora najznakomitszych scen świata. Komisja Kapituły, która zebrała się 13 października br. rozpatrzyła złożone przez grupy mieszkańców wnioski i...

Sport

bieg-niepodleglosciJuż 200 osób zgłosiło  swój udział w Biegu Niepodległości organizowanym przez legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Bieg odbędzie się 10 listopada o godz. 18.00 w przededniu 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach rozbiorów. (adsbygoogle = window.adsbygoogle ||...

Kultura

apokalipsa-bilety-do-kinaJaworskaszuflada.pl oraz kino Helios zapraszają do udziału w zabawie, w którym są do rozlosowania trzy pojedyncze wejściówki na seans filmu  "APOKALIPSA". Mamy dla naszych czytelników trzy pojedyncze wejściówki na piątkowy seans. Rozlosujemy je wśród tych, którzy przyślą maila w temacie wpisując...

Moto Szuflada

czwartkowe-kolizje-drogowe30.10 – Płonina  – Kierująca samochodem m-ki VW 48–letnia mieszkanka Pastewnika wjechała w stado koni chodzących luzem po drodze publicznej. Konie należały do 57-letniego mieszkańca Płoniny. Sporządzono wniosek do sądu o ukaranie.     30.10 – Jawor – Kierujący samochodem m-ki...

Edukacja

warsztaty-chemiczneW ramach współpracy z wyższymi uczelniami,20 października grupa 30 uczniów z klas drugich,I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, realizujących chemię w zakresie rozszerzonym , pod opieką nauczycielki chemii p. Jadwigi Kuczwary i wychowawcy klasy p. Anny Dymek, wzięła udział w pierwszych, w tym roku...

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

logo 130

kb lew

 

jts


toz jawor

pr
tak jawor

Ostatnia Galeria

Naszym zdaniem najciekawsze video

Ogłoszenia promowane

SPRZEDAM, PRACOWAŁ CAŁE 30 minut. Sprzedaję z powodu braku czasu ...
Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na parterze w Legnicy

Najnowsze komentarze